EN
ÇELİK
İHRACATÇILARI BİRLİĞİ

06 - 09 NİSAN 2019 IREPAS / İSPANYA SEKTÖREL TİCARET HEYETİ

Çelik İhracatçıları Birliği olarak ihracatımızın artırılması, yeni pazarlar bulunması ve Türk çelik sektörümüzün tanıtımının yapılması amacıyla  sektörel ticaret heyetleri düzenlemekteyiz.

Bu doğrultuda sektörün önemli konferansları arasında yer alan ve SteelOrbis tarafından organize edilen “SteelOrbis 2019 Bahar Konferansı & 80. IREPAS Toplantısı” ile eş zamanlı olarak 06 – 09 Nisan 2019 tarihleri arasında İspanya'ya (Barcelona) yüzde 50 devlet destekli sektörel ticaret heyeti düzenlenmesi planlanmaktadır.

Söz konusu heyet kapsamında kapsamında uçuş, konaklama, transfer, tanıtım, networking hizmetleri sunulmaktadır. Heyet katılım bedeli 995 Euro olup her bir firmadan en fazla 2 kişi katılım sağlayabilmektedir. “Heyet kapsamında sınırlı sayıda kontenjan bulunmaktadır."

Heyete katılım sağlamak isteyen firmalarımızın ekte yer alan başvuru formunu ve taahhütnameyi doldurarak asıllarını aşağıda yer alan adrese elden veya posta yolu ile göndermeleri ve ayrıca samet.damar@immib.org.tr mail adresine iletmeleri gerekmektedir. Bunun yanı sıra heyet katılım bedellerinin de Çelik İhracatçıları Birliği Euro hesabına (TR23 0001 5001 5804 8012 4913 99) en geç 8 Mart 2019 Cuma günü mesai saati bitimine kadar yatırılması gerekmektedir (geri iadesiz). Daha önce başvuru formunu göndermiş firmalarımızın tekrar göndermelerine gerek bulunmamaktadır.

Adres: Çobançeşme Mevkii, Sanayi Caddesi, Dış Ticaret Kompleksi, A Blok, Kat: 3 / Çelik Sektör Şubesi / 34197 Yenibosna / İstanbul

Ekler:
Taslak Heyet Programı
Başvuru Formu
Taahhütname
Kişisel Verilerin Paylaşımı Onay Formu