EN
ÇELİK
İHRACATÇILARI BİRLİĞİ

Bağlantı Elemanları Yurtdışı Pazarlama Takımı URGE Projesi Başvurusu Başlamıştır

Çelik İhracatçıları Birliği üyelerinin ihracatının artması amacıyla çok yönlü faaliyetler düzenlenmeye devam etmektedir. Bu doğrultuda Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen, 2010/8 sayılı “Uluslararası Rekabetin Geliştirilmesi URGE Tebliği” kapsamında, Birliğimiz koordinasyonunda ve BESİAD proje ortaklığında “Bağlantı Elemanları Yurtdışı Pazarlama Takımı” URGE projesi hayata geçirilecektir. Söz konusu proje ile aynı iş kolunda faaliyet gösteren küçük ve orta ölçekli firmaların, uluslararası pazarlarda rekabet güçlerinin artırılması ve sürdürülebilir ihracat hedeflerine ulaşması hedeflenmektedir.

İhtiyaç analizi, Eğitim &Danışmanlık Hizmetleri, Ticaret ve Alım heyetleri, Küme tanıtım faaliyetleri, Bireysel Danışmanlık Hizmetleri gibi birçok faaliyetin %75 olarak destekleneceği ” Bağlantı Elemanları Yurt Dışı Pazarlama Takımı” isimli URGE projesine katılım sağlamak isteyen firma temsilcileri ekte yer alan başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurup önce maille samet.damar@immib.org.tr e-mail adresine akabinde de firma imza sirkülerinde adı geçen firma yetkilisi tarafından imza kaşeli olarak doldurulan başvuru formunun aslını da aşağıda yer alan adrese göndermeleri gerektiği hususunu bilgilerinize sunarız.


Adres: Dış Ticaret Kompleksi A-Blok Kat:3 Çobançeşme Mevkii Sanayi Cad., Yenibosna / Bahçelievler 34197 İSTANBUL / TÜRKİYE