EN
ÇELİK
İHRACATÇILARI BİRLİĞİ

Africallia 2016 İkili İş Görüşmeleri Forumu 24-26 Şubat 2016

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan alınan yazıda, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi ve Burkina Faso Ticaret Odası işbirliğinde, 24-26 Şubat 2016 tarihlerinde Burkina Faso'nun başkenti Vagadugu'da "Africallia 2016 İkili İş Görüşmeleri Forumu”nun gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Anılan yazının devamında, Forum'a tarım, çevre, inşaat, tekstil, madencilik, tüketim maddeleri, turizm, iş hizmetleri, tıbbi ve eczacılık faaliyetleri, imalat, eğitim, iletişim, telekomünikasyon, bankacılık ve sigorta, nakliye ve lojistik, dağıtım, bilgi teknolojisi gibi sektörlerden yaklaşık 400 firmanın katılımının beklendiği ve söz konusu etkinliğin, Batı Afrika ekonomik ve mali işbirliği teşkilatı üyesi ülkelerdeki firmalar ile tanışma fırsatı sağlayacağı ifade edilmektedir. Son olarak, katılımcıların kendilerinin belirlediği 15 firma ile ikili iş görüşmelerinin programlandığı belirtilmektedir.

Bahse konu etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin, iletişim bilgileri aşağıda paylaşılan kişi ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.

Bilgi ve Kayıt: Gülşah Oğuz Tel: (0212) 468 52 36 E-posta: goguz@wtcistanbul.net

Web: www.idtm.com.tr/africallia2016