EN
ÇELİK
İHRACATÇILARI BİRLİĞİ

Belçika-Flanders Bölgesi İşbirliği ve Yatırım Semineri 7 Aralık 2015

DEİK/Türkiye-Belçika İş Konseyi ve Belçika Başkonsolosluğu Flanders Yatırım ve Ticaret Birimi işbirliğiyle, 7 Aralık 2015 tarihinde Martı İstanbul Hotel/Taksim'de "Türkiye-Belçika Flaman Bölgesi İşbirliği ve Yatırım Semineri” düzenlenecektir.

Merkezi konumu nedeniyle Türk firmaları için önemli bir pazar ve bölgesel üs olan Belçika, AB'nin alım gücünün %60'ına erişime olanak sağlamanın yanısıra, AB'ye oranla vergi oranlarında keskin düşüşe neden olan "kurumsal faiz indirimi” gibi vergi avantajlarına sahiptir. Lojistik, tarım-gıda, deri sanayi, otomotiv yan sanayi, buhar üretim teknolojileri, endüstriyel ve kimyasal atık arıtma, kepenk- güneşlik vb. dış mekan ürünleri, elektrik enerjisi teknolojileri, hareketli asılı erişim platformları (vinçler, personel nakil asansörleri) sektörlerinde Belçikalı firmaların katılacağı toplantıda, anılan firmalarla ikili görüşme imkanı da sunulacaktır.İkili görüşmeler başvuru sırasına göre organize edileceğinden, kayıt işlemlerinin en kısa sürede tamamlaması önem arz etmektedir. Toplantı kapsamında Türkçe-İngilizce simültane tercüme hizmeti de sağlanacaktır.

Ekte yer alan taslak program kapsamında anılan etkinliğe katılmayı arzu eden üyelerimizin http://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/118/5636 linkinde bulunan başvuru formunu en geç 3 Aralık 2015 Perşembe günü mesai bitimine kadar eksiksiz doldurarak DEİK'e iletmeleri gerekmektedir.

İrtibat: Neslihan Onuralp  nonuralp@deik.org.tr  Tel: 0212 339 50 17

Ek: Taslak Program, Belçikalı Firma Profilleri