EN
ÇELİK
İHRACATÇILARI BİRLİĞİ

Brüksel-Belçika'ya Sektörel İş Gezisi Ziyareti Hk.

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden alınan yazıda, MÜSİAD tarafından, DEİK/Türkiye-Belçika İş Konseyi işbirliğiyle, 14-16 Mart 2016 tarihleri arasında Brüksel-Belçika'ya sektörel iş gezisi ziyareti düzenleneceği belirtilmekte ve iş gezisi taslak programı ekte gönderilmektedir. MÜSİAD Genel Başkanı ve DEİK Başkan Yardımcısı Sayın Nail Olpak başkanlığında gerçekleşecek olan ziyaret kapsamında, Brüksel Bölgesi Ekonomi Bakanı Sayın Didier Gosuin ve Belçika Sanayi ve Ticaret Odası CEO'su Olivier Willocx'un yapılacak toplantıda katılımcılara hitap etmeleri öngörülmektedir.

Sektörel iş gezisi kapsamında, inşaat, enerji ve mühendislik sektörlerine ağırlık verilmesi planlanmaktadır. Anılan sektörlerde iki ülke işbirliğinin arttırılması ve üçüncü pazarlarda Türkiye ve Belçika işbirliğinin geliştirilmesi hedeflenmektedir. Anılan ziyaret kapsamında Polonya'da mevcut iş fırsatları ve finansmanı AB tarafından sağlanmış projeler konusunda bilgi aktarılacaktır.

Ziyaretin uçak hariç konaklama, transferler, yemek vb. organizasyon hizmetleri paket program dahilinde sağlanacaktır. Anılan ziyarete uçak hariç katılım bedeli 1600 Euro olarak belirlenmiştir. Katılım bedelinin Kuveyt Türk Beyazıt Şubesi IBAN No: TR97 0020 5000 0061 2572 5001 01 EUR hesabına KTEFTRIS swift kodu ile yatırılması gerekmektedir.

Bu kapsamda, söz konusu seyahate katılmak isteyen üyelerimizin aşağıdaki internet bağlantısı üzerinden en geç 7 Mart 2016 Pazartesi gününe kadar başvurularını GR Events (İlgili Kişi: Sara Zaki/Sinem Bayar, 0312 447 43 40, e-posta: contact@greventsworld.com) iletmeleri gerekmektedir.

Başvuru formuna erişim için: https://docs.google.com/forms/d/1QB-dgPaADKZ04wOdvH0TPa8eltZnOqTDyMIINIJTCTY/viewform?pli=1

Ek: Taslak Program

İlgili Dosyalar

Program.pdf456,50 KB