EN
ÇELİK
İHRACATÇILARI BİRLİĞİ

Dünya Türk Girişimciler Kurultayı, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, 26-27 Mart 2016, İstanbul

Dünya Türk İş Konseyi (DTİK)'in en önemli faaliyetlerinden biri olan Kurultay, bu yıl 26-27 Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda, T.C. Ekonomi Bakanlığı ve DEİK ev sahipliğinde gerçekleştirecektir.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla onurlandıracağı Dünya Türk Girişimciler Kurultayı'nın ilk günü 26 Mart 2016 Cumartesi günü, Bakanlar Kurulu'nun değerli üyelerinin katılımıyla gerçekleşecek "Bakanlar Oturumu”, ‘Profesyoneller Oturumu' ve ‘Diaspora ve Lobicilik Oturumu' düzenlenecektir. Yurtdışında yerleşik Türk Girişimcilerimizin karşılaştığı sorunlar, uzmanlar, akademisyenler ve tecrübeli girişimcilerle tartışılacak ve soru-cevap şeklinde paneller gerçekleştirilecektir.

Bahse konu Kurultayın ikinci günü 27 Mart 2016 Pazar ise Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu'nun katılımı öngörülmektedir. Kurultayın ikinci günü, DTİK Genel Kurul akabinde gerçekleştirilecek yurtdışından katılan Türk firmaları ile Türkiye'de yerleşik firmalar arasında ikili görüşmeleri vesilesi ile katılımcıların işbirlikleri ve ortaklıklar kurmasına zemin oluşturulacaktır.

Kurultaya katılım son başvuru tarihi 21 Mart 2016, katılım bedeli: 100 dolar'dır.

Kayıt formu için tıklayınız : http://www.dtikkurultay2016.org/

Ayrıntılı bilgi için; tbal@deik.org.tr ; kurultay2016@deik.org.tr , 0212 339 50 15-64-68