EN
ÇELİK
İHRACATÇILARI BİRLİĞİ

Kazakistan Ekonomisi ve Yatırım Fırsatları Toplantısı HK.

18 Şubat 2016 tarihinde Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) ve Kazakistan Ulusal İhracat ve Yatırım Ajansı (KAZNEX INVEST) işbirliğinde İstanbul InterContinental Otel'de (Adres: Asker Ocağı Cad. No:1, Taksim / İstanbul) "Kazakistan Ekonomisi ve Yatırım Fırsatları” konulu toplantı gerçekleştirilecektir.

Kazakistan Cumhuriyeti Maliye Bakanı Sayın Bahıt Sultanov, Tarım Bakan Yardımcısı Sayın Gülmira İsayeva, Yatırımlar ve Kalkınma Bakan Yardımcısı Sayın Rahim Oşakbayev ve diğer yetkililerin katılacakları toplantıda Kazakistan ekonomisindeki son gelişmeler, ülkenin yatırım mevzuatı ve yatırımcılara sağlanan teşvikleri konu alan sunumlar yapılacak, arzu eden katılımcılara Sayın Bakan ve diğer Kazakistanlı yetkililerle birebir görüşme imkanı sağlanacaktır.

Katılımın ücretsiz olduğu bahse konu toplantıda yer almak isteyen üyelerimizin 17 Şubat 2016 Çarşamba günü mesai bitimine kadar http://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/146/6349 linkinde yer alan formu eksiksiz doldurarak, kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Ek: Program, Heyet Listesi