EN
ÇELİK
İHRACATÇILARI BİRLİĞİ

Meksika Kolombiya Ticaret Heyeti (Tarih Değişikliği) 07-11 Mart 2016

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden alınan yazıda, 23 - 27 Kasım 2015 tarihleri arasında Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu TİM ve DEİK organizasyonluğunda Meksika ve Kolombiya'ya yönelik ticaret heyeti gerçekleştirileceği belirtilmişti. Bahse konu ticaret heyetinin tarihi 07 - 11 Mart 2016 olarak güncellenmiş olup, heyet Ekonomi Bakanlığı Koordinasyonu ve TİM organizasyonluğunda gerçekleştirilecektir. Meksika'da başkent Meksiko ve Kolombiya'da ise Medellin şehrini kapsayacak olan bahse konu organizasyonda her iki ülkenin önde gelen kamu&özel kurum ve kuruluş temsilcileri ve ayrıca nitelikli şirketlerin patronları ile iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

İhracatçılarımıza önemli fırsatları sunan ve potansiyel pazar niteliğinde olan Meksika ile Kolombiya'ya yönelik yeni ve yatırım imkânlarının oluşturulması ve Pazar payımızın arttırılması amacıyla düzenlenecek olan söz konusu heyetimize özellikle Otomotiv, İnşaat ve Yapı Malzemeleri, Elektrik & Elektronik, Beyaz Eşya, Tekstil, Tarım Makineleri, Kozmetik, Gıda, Dizi & Film sektörlerinde faaliyet gösteren ve uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden veya ilgili sektörlerde yatırımı düşünen üyelerimizin katılımlarında fayda görülmektedir.

Bu çerçevede, Taslak Programı ekte yer alan bahse konu heyete katılmayı arzu eden üyelerimizin http://goo.gl/2dRAo1 linkindeki başvuru formunu eksiksiz doldurarak, en geç 5 Şubat 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar başvuruda bulunmaları; organizasyon kapsamındaki uçak bileti, konaklama, toplantı ve transfer giderleri karşılanacak firmalarımızın, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Vakıfbank Şirinevler Şb. (Iban No: TR63 0001 5001 5804 8000 9986 04), Swift Kodu: TVBATR2A USD hesabına 3.700 - ABD Doları (katılımcının iptal etmesi durumunda iadesiz) avans ödemesi yapmaları gerekmektedir.

İrtibat: Volkan İncekara Tel:0 212 454 0797 - volkanincekara@tim.org.tr