EN
ÇELİK
İHRACATÇILARI BİRLİĞİ

METAL ART ÇELİK GEBZE'DE HİZMET VERMEYE BAŞLADI

2017 yılında Gebze'de faaliyete başlayan Metal Art Çelik uzman kadrosu ile çelik sektöründe öncü olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Teknolojiyi yakından takip ederek gerekli alt yapıyı oluşturan Metal Art Çelik, çalışma disiplinden taviz vermeden, müşterilerinin ekonomik karlılıklarını arttırmayı amaçlamaktadır.

İşine duyduğu saygı ve çalışmalarında yürüttüğü titizlikte sektöre en iyi şekilde hizmet vermeyi kendine ilke edinen Metal Art Çelik, 3000*12000 cnc plazma tezgâhı ile tüm çelik kesim ve büküm işlerinde müşterilerinin en iyi şekilde hizmet alacağını garanti ediyor.

Metal Art Çelik'in sunduğu hizmetler:
CNC Plazma ve Oksijen Kesim

40 mm'ye kadar, 3 x 12 metre boyundaki malzemelerin plazma kesim işleri, 3 x 12 metre boyunda, farklı kalınlıklardaki malzemelerin oksijen kesim işleri, aşınmaya ve esnemeye dayanıklı (Hardox, Durostat, Weldox, Alform vs.) sacların plazma ve oksijen kesim işleri.

Abkant Büküm Faaliyetleri

15 mm'ye kadar 6 metre boyundaki malzemelerin büküm işleri, 20 mm'ye kadar 4 metre boyundaki malzemelerin büküm işleri,  CNC Abkant makinalarımızda hassas büküm işleri,  10 mm'ye kadar 6 metre boyunda aşınmaya ve esnemeye dayanıklı (Hardox, Durostat, Weldox, Alform vs.) sacların büküm işleri.

Tüm kesim ve büküm işlerinde en az fire için özel ebatlı sac çözümleri sunan Metal Art Çelik, tek elden proje teslimi ve söz verdiği zamanda iş teslimatı ile projelerinizin her aşamalarında sizlere destek oluyor.  

Detaylı bilgi için: http://metalartsan.com/