EN
ÇELİK
İHRACATÇILARI BİRLİĞİ

Çelik İhracatçıları Birliği Ali Pandır Veda Yemeği Bülteni

Çelik İhracatçıları Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu, geçtiğimiz günlerde Erdemir Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden istifa eden, aynı zamanda ÇİB Yönetim Kurulu Üyeliğinden de ayrılan Ali Pandır için bir veda yemeği düzenledi.

Türkiye'nin yetiştirdiği ender üst düzey yöneticilerden biri olan Ali Pandır, üç yıl süresince görev aldığı Çelik İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu'na da veda etti. Ali Pandır için düzenlenen yemeğe; Çelik İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Namık Ekinci, Başkan Yardımcısı Serdar Koçtürk, Yönetim Kurulu Üyeleri'nden Ahmet Kamil Erciyas, Çınar Cankut, Mustafa Tecdelioğlu, Denetim Kurulu Üyeleri'nden Okan Bahşiş, Mehmet Ali Fincan, Mehmet Emre Eyüboğlu ve İMMİB Genel Sekreteri Armağan Vurdu ile Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Özer katıldı. 

Kariyeri boyunca uluslararası büyük şirketlerde üst düzey yöneticilik yapan Ali Pandır, yemekte yaptığı konuşmada üç yıldır Yönetim Kurulu'nda yer almaktan onur duyduğunu belirttiği Çelik İhracatçıları Birliği'ne düzenledikleri yemek için teşekkür etti.

Çelik İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Namık Ekinci, Ali Pandır'a Türkiye'de ilk defa MATİL AŞ tarafından üretilen paslanmaz nervürlü inşaat çeliğinin yer aldığı plaketi taktim etti. Namık Ekinci, Çelik İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu üyeliği süresince Türk çelik sektörüne yaptığı katkılardan dolayı Pandır'a teşekkür ederek “Böylesine zeki ve donanımlı bir şahsiyetin görevinden ayrılması sektörümüz için büyük kayıp olmuştur. Kariyerinde başarılarının devamlı olmasını diliyorum” dedi.

Bilgi için:

İlyada İletişim                        0212 273 23 32

Ayşe Sevinç                             0530 580 77 88            ayse@ilyada.com.tr

Meltem Çavdar Çil                0554 552 06 43            meltem@ilyada.com.tr