EN
ÇELİK
İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
 • Adnan ASLAN
  Adnan ASLAN

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI

  1964 yılında İstanbul'da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimi İstanbul,  yüksek öğrenimini ise İsviçre'de ki Institut Monte Rosa'da tamamlamıştır.  1985 yılından bu yana İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım San. AŞ. Şirketler grubunun yönetim kademesinde çeşitli görevleri ifa etmiştir.
 • Uğur DALBELER
  Uğur DALBELER

  YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

 • Gürkan TÜRKASLAN
  Gürkan TÜRKASLAN

  YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

 • Abdulvahap Arslan KÜÇÜKEMRE
  Abdulvahap Arslan KÜÇÜKEMRE

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ

  1967 yılında Sivas'ta doğdu, Eğitimini, Kartal endüstri meslek lisesi metal bölümünü takiben Yıldız Teknik Üniversitesi Metal İşleme Teknolojileri bölümünde sürdürdü.
 • Ahmet Kamil ERCİYAS
  Ahmet Kamil ERCİYAS

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ

  1948 İstanbul doğumlu Ahmet Kamil Erciyas, Kabataş Lisesini bitirdikten sonra 1971 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji Mühendisliği Bölümünde yüksek öğrenimini tamamladı.
 • Dr. Hüseyin S. SOYKAN
  Dr. Hüseyin S. SOYKAN

  YÖNETIM KURULU ÜYESI

  ITÜ'den Metalurji mühendisi olarak mezun oldu, çelik teknolojisi alaninda doktora yapti. Üniversitede ögretim üyesi olarak çalistigi dönemde çelik metalurjisi üzerine Doçentlik ünvanini aldi, dersler verdi.
 • İbrahim PEKTAŞ
  İbrahim PEKTAŞ

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ

  1953 yılında Malatya'da doğan İbrahim Pektaş, 1976 yılında Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunudur. ABD-Western İllinois University' nde Makro Ekonomi dalında Yüksek Lisans Programı'nı tamamlamıştır.
 • Mustafa Necati TECDELİOĞLU
  Mustafa Necati TECDELİOĞLU

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ

  1962 yılında Malatya'da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Malatya ve Kayseri'de tamamladıktan sonra Kadıköy Anadolu Lisesi'ni bitirmiştir. Ortadoğu Teknik Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği bölümünden 1985 yılında mezun olduktan sonra ticari hayatına aile şirketlerinde başlamıştır.
 • Serdar KOÇTÜRK
  Serdar KOÇTÜRK

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ

  1958 yılında doğan Salih Serdar Koçtürk, lisans eğitimini İngiltere'de yer alan Leeds Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nde, yüksek lisans eğitimini 1981 yılında yine İngiltere'de Lancaster Üniversitesi Pazarlama Bölümü'nde tamamlamıştır.
 • Yasar Zafer ATABEY
  Yasar Zafer ATABEY

  YÖNETIM KURULU ÜYESI

  Zafer Atabey, kariyerine 1991 yilinda Borusan Mannesmann'da basladi ve 10 yil süresince sirketin Pazarlama ve Satis bölümünde aktif rol aldi. 2001 yilinda Ticaretten Sorumlu Müdür olarak Italya BM Vobarno fabrikasinin yönetimine geçen Atabey, 2005 yilinda ise bu fabrikanin Genel Müdürü olarak tecrübesini sirketin ilk yurt disi yatiriminin gelisimi için kullanmaya devam etti.