EN
ÇELİK
İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
 • Adnan ASLAN
  Adnan ASLAN

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI

  1964 yılında İstanbul'da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimi İstanbul,  yüksek öğrenimini ise İsviçre'de ki Institut Monte Rosa'da tamamlamıştır.  1985 yılından bu yana İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım San. AŞ. Şirketler grubunun yönetim kademesinde çeşitli görevleri ifa etmiştir.
 • Mustafa ÇIKRIKÇIOGLU
  Mustafa ÇIKRIKÇIOGLU

  YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

  1952 yılında Kayseri'de doğdu. İlk, orta ve lise öğretimini Kayseri'de tamamladıktan sonra İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'ni bitirdi.
 • Başak TURGUT
  Başak TURGUT

  YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

  1975 yılında Eskişehir'de doğmuştur. Üniversite öğrenimini 1997 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü'nde tamamlamıştır. Uluslararası şirketlerde çeşitli görevlerde bulunduğu 20 yıllık çalışma hayatını, 2013 yılından bu yana OYAK Maden Metalurji Grubu'nda Pazarlama ve Satış Koordinatörü olarak sürdürmektedir.
 • Ahmet Kamil ERCİYAS
  Ahmet Kamil ERCİYAS

  MUHASİP ÜYE

  1948 İstanbul doğumlu Ahmet Kamil Erciyas, Kabataş Lisesini bitirdikten sonra 1971 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji Mühendisliği Bölümünde yüksek öğrenimini tamamladı.
 • Erkan Muharrem Kafadar
  Erkan Muharrem Kafadar

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ

  1967 yılında  İstanbul'da dünyaya gelen Erkan Kafadar, ortaöğrenimini İstanbul Erkek Lisesi'nde tamamlamış, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur.
 • Gürkan Türkaslan
  Gürkan Türkaslan

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ

 • İbrahim PEKTAŞ
  İbrahim PEKTAŞ

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ

  1953 yılında Malatya'da doğan İbrahim Pektaş, 1976 yılında Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunudur. ABD-Western İllinois University' nde Makro Ekonomi dalında Yüksek Lisans Programı'nı tamamlamıştır.
 • Mustafa Necati TECDELİOĞLU
  Mustafa Necati TECDELİOĞLU

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ

  1962 yılında Malatya'da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Malatya ve Kayseri'de tamamladıktan sonra Kadıköy Anadolu Lisesi'ni bitirmiştir. Ortadoğu Teknik Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği bölümünden 1985 yılında mezun olduktan sonra ticari hayatına aile şirketlerinde başlamıştır.
 • Orhan Demirhan EKİNCİ
  Orhan Demirhan EKİNCİ

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ

  Orhan Demirhan Ekinci, 1980 yılında İstanbul'da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı, Amerikan Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu.
 • Serdar KOÇTÜRK
  Serdar KOÇTÜRK

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ

  1958 yılında doğan Salih Serdar Koçtürk, lisans eğitimini İngiltere'de yer alan Leeds Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nde, yüksek lisans eğitimini 1981 yılında yine İngiltere'de Lancaster Üniversitesi Pazarlama Bölümü'nde tamamlamıştır.
 • Uğur DALBELER
  Uğur DALBELER

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ